Projelerinizin Kart ihtiyacından Kart Okuyucu ihtiyaçlarına kadar çözümler...

T-Kart çözüm odaklı hizmet felsefesinden yola çıkarak; akıllı kart projelerinizin tüm kart ve kart bileşenleri ihtiyaçlarını tek adresten kolayca karşılayabilmeniz için kart okuyucu alanında da geniş ürün yelpazesinde hizmet vermektedir. 

T-Kart, kart teknolojilerinin gelişmesine büyük katkı sağlayan sistem entegratörleri için proje gelişim aşamasındaki test sürecinin öneminin farkındadır. T-Kart bu süreçte ve sonrasında sizlere; Bilgisayar Bağlantılı Kart Okuyuculardan, Mobil Bağlantılı Kart Okuyuculara; Stand Alone Kart Okuyuculardan, Okuma Yazma Modüllerine kadar, ihtiyacınız olan kullanım alanlarına yönelik geniş ürün skalası sunarak hem ekonomik hem de teknik olarak en uygun ürünü seçme imkanı sağlamaktadır.

T-Kart, kart sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve kart teknolojisinin gelişimine ve dönüşümüne katkı sağlayan, başta ACEPROX olmak üzere bir çok uluslararası firma ile uzun yıllardır kurmuş olduğu ilişkiler ve işbirlikleri ile  Kart Okuyucuları alanında da hızlı ve ekonmik çözümler sunar. 

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.