T-Kart; Güvenli Kart Çözümleri

T-Kart sektörün önde gelen kart üreticisi olarak güvenilir, hızlı, ekonomik ve kaliteli kart çözümleri sunuyor.

İş veya özel yaşantınızda kimlik kartı, banka kartı, ulaşım kartı, hediye kartı ve pek çok sektörde kullanılan sadakat kartı gibi kart çeşitlerinden birini taşıdıysanız veya herhangi bir organizasyonda kart yazıcı, kart okuyucu, baskılı boyun askı ipi gibi kart destekleyici ürünler kullandıysanız, kısaca kart ve kart bileşenlerine hayatınızda yer verdiyseniz T-Kart ile tanışmışsınız demektir.

Kart üretimi ve kart bileşenleri alanında uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ile kurulduğu günden itibaren akaryakıt, tekstil, zincir marketler gibi bir çok segmente sahip perakende sektöründen; turizm sektörüne; ulaşım, sağlık, eğitim gibi kamu sektöründen; e-imza, geçiş ve kilit sistemleri, sadakat sistemleri, ödeme sistemleri vb. alanlarda hizmet veren sistem entegratörlerini de kapsayan bilişim sektörüne kadar çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. 

Son olarak sertifika sürecini başarıyla tamamladığı Mastercard ve Visa sertifikalarını almaya hak kazanmasıyla dahil olduğu EMV kartlar pazarında da hizmet vermeye başlamış ve T.C. Ulusal Kimlik Kartı projesinde yer alma hakkı kazanmanın gururunu yaşamaktadır.

T-Kart’ı daha yakından tanımak için bizimle iletişime geçin.

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.