MasterCard

T-Kart, büyümenin bir adımı olan MasterCard sertifikasyon sürecinden başarıyla geçerek kredi kartı ve debit kart üretebilme hakkına sahip olmuştur. T-Kart, tüm organizasyonel süreçlerinden, müşteri ilişkileri ve üretim faaliyetlerine kadar düzenli olarak MasterCard denetimine tabi tutulmakta ve her sene sertifikasyon sürecini başarıyla geçmek zorundadır.

VISA

T-Kart, büyümenin bir adımı olan VISA sertifikasyon sürecinden başarıyla geçerek kredi kartı ve debit kart üretebilme hakkına sahip olmuştur. T-Kart, tüm organizasyonel süreçlerinden, müşteri ilişkileri ve üretim faaliyetlerine kadar düzenli olarak VISA denetimine tabi tutulmakta ve her sene sertifikasyon sürecini başarıyla geçmek zorundadır.

Bilgi Güvenliği

T-Kart yönetimi, müşteri bilgilerinin güvenliğini sağlamak, yasal mevzuat ve kanunlara uygunluğunu ve rekabetçi politikasını devam ettirebilmek için ISO IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini uygulamaktadır. Bu sistem ile müşteri memnuniyeti, müşteri ve müşteri bilgisi gizliliği, verilerin bütünlüğünün korunması ve ihtiyaç duyulduğunda bilgiye erişilmesi hedeflenmiş ve müşterilerimize en üst seviyede gizlilik ve güvenilirliği  taahüt etmiştir. 

Uluslararası Standart

T- Kart yönetimi üretimini gerçekleştirdiği kartların fiziksel özelliklerinin uluslararası standartlara uygun olacağını ISO IEC EN 7810 Kimlik Kartları Fiziksel Özellikleri Sistemi ile taahhüt etmektedir.

Kalite

T- Kart sistemini sürekli iyileştirme ve müşteri mevzuat şartlarına uygunluk güvencesi için gereken prosesler dahil, ürün ve üretim kalitesini kapsayan tüm süreçlerlde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak uygulayarak %100 müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Çalışan Güvenliği

T-Kart çalışanının sağlığını ve işin güvenliğini ISO 45001 standardı ile sağlar. Bu standart T-Kart’ın işçi sağlığı ve güvenliği risklerini kontrol etmesini ve performansını iyileştirmesini sağlamak için gerekli tüm yaptırımları kapsar. T-Kart iş kazalarını sıfıra indirmek amacında olup tüm T-Kart ailesinin sağlığına ve güvenliğine önem vermektedir. 

Çevre Güvenliği

T-Kart’ın sahip uyguladığı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, T-Kart’ın yükümlü olduğu yasal mevzuat ve diğer şartları dikkate alan politika ve amaçları geliştirmesine ve uygulamasına imkan veren gerekli şartları ve önemli çevre boyutları hakkındaki bilgileri kapsar.  T-Kart, çevresel etkilerin tedarik zincirinin her aşamasında dikkate alınarak kart üretiminin gerçekleştirilmesini bu sistem ile taahhüt etmiştir.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.