Yüksek güvenlikli üretim

T-Kart’ın İstanbul Arnavutköy’deki 9000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisi, günlük hayatta kullanılan her türlü kart ihtiyacını güvenilir, kaliteli ve dünya standartlarına uygun şekilde sunma amacıyla kurulmuş olup makine parkuru bu doğrultuda üretim gerçekleştirebilecek kapasitede oluşturulmuştur. 

T-Kart, her sektöre aynı anda kaliteli hizmet verebilmek amacıyla üretim kapasitesini ve hızını arttırmak için makine parkurunu 3 hat olacak şekilde genişletmiştir. 1. Hat  son teknoloji makinelerden oluşan ve Banka Kartı ve T.C. Kimlik Kartı üretimi, 2. Hat sadakat kart, ulaşım kartları gibi non-EMV işlerin üretimi ve 3. Hat düşük veya yüksek adetli, kişiselleştirilmiş tabaka baskılı ürünlerin üretimi için düzenlenmiştir. 

T-Kart, güvenliğin fazlasıyla önem taşıdığı günümüzde; üretim güvenliği, kişiselleştirme ve bilgi güvenliğini en üst düzeyde tutabilmek amacıyla üretim tesisinde dahili ve çevre güvenliğini, iç ve dış güvenlik kameraları, hareket sensörleri, kurşun geçirmez tüm geçişler, dedektörler ve silahlı güvenlik personelleri ile 7/24 kontrol ve kayıt altında tutmaktadır.

 

Üretim Parkuru Kapasite
Kart Gövde Üretimi ~80.000.000 kart/yıl
Kişiselleştirme ~50.000.000 kart/yıl
Modül Yerleştirme ~15.000.000 kart/yıl

 

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.