Başta Üniversiteler olmak üzere tüm eğitim kurumlarının Öğrenci ve Personel Kimlik Kartlarında en verimli hizmeti alabilmeleri için 1997’den beri çözümler üreterek, kendimizi geliştiriyoruz.

T-Kart, 18 yıldır eğitim sektörüne vermiş olduğu hizmetler sayesinde; okulların, kolejlerin ve üniversitelerin kimlik kartı, geçiş kontrol sistemleri ve ücret toplama alanlarındaki kart ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

Günümüzde, akıllı kart kullanımı kuruma bağlı tüm birimlerde iş gücü ve zaman maliyetini düşürmek ve ölçülebilir verilere anında ulaşmakta optimal sonuç getiriyor. Eğitim sektöründe ise özlük bilgilerine ulaşım; personel ve devam takibi; geçiş güvenlik ve yetkilendirme; yemekhane, otomat, fotokopi makineleri, servis ve otopark alanlarında ücret toplama; kütüphane ve etkinlik alanlarında ödünç eşya ve süre takibi; yurt güvenliği ve sürdürülebilirlik projeleri gibi tüm uygulamalar artık öğrenci ve personel kimlik kartları aracılığıyla yapılabilmektedir. Günümüzde özellikle üniversiteler farklı sektörler ile ortak projeler oluşturup öğrenci kimlik kartlarının fonksiyonelliğini arttırıyorlar. Örneğin bankalar veya ulaşım entegratörleri ile birlikte çalışan üniversitelerde kullanılan kartlar, ID kart olma özelliklerinin yanında kredi ve debit kartı veya ulaşım kartı özellikleri ile kullanım alanlarını kampüs dışına taşıyor.

Biz, eğitim sektöründe en önemli prestij göstergelerinden biri olan ve alan güvenliğinin sağlanmasında önemli rol oynayan kimlik kartlarının hem kurum yetkilileri hem de öğrenciler için önemini biliyoruz.

Bu doğrultuda en iyi akıllı kart çözümlerini geliştirmek adına, tecrübeli ekibimiz, sistem ve yazılım entegratörleri ile birlikte yakın çalışmalar gerçekleştirerek sizlere en ekonomik, en güvenilir, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. 

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.