T-Kart; MC ve VISA sertifika süreçlerini tamamlayarak bankaların ve projelerin sertifika zorunluluğu taşıyan kontaklı/kontaksız kart ihtiyaçlarında çözüm sunmaktadır.

Finans sektörü, Türkiye’de teknolojiyi şekillendiren ve teknolojinin Dünya çapındaki gelişimini Türkiye’ye entegre eden başlıca sektörler arasında yer almaktadır. Finansal Hizmetler alanında faaliyet gösteren kuruluşlar, gelişmiş IT yapısı ve Ar-Ge çalışmaları ile yalnızca ödeme sistemleri alanlarında değil; ulaşım, eğitim, e-ticaret, perakende sektörleri başta olmak üzere son kullanıcıya kolaylık sağlayacak projelerle entegre projeler gerçekleştirerek yüksek hacimli kart projelerine liderlik etmektedirler. 

T-Kart uzun yıllardır kart sektöründe verdiği hizmetlerle; ulaşım, eğitim, perakende sektörleri başta olmak üzere sektöründe lider markaları barındıran geniş müşteri portföyüne sahiptir. T-Kart finansal hizmetlerin teknolojiyi şekillendirdiğinin ve çoğu sektörün finansal hizmetler alanında faaliyet gösteren kuruluşlar ile entegre projeler geliştirilebileceğinin uzun yıllardır farkında.

Bu doğrultuda, T-Kart ciddi yatırım kararları almış ve bu kararlar doğrultusunda uzun yıllardır çalışmalar gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiği çalışmaların ilk sonuçlarını, 2014 ve 2015 yılı başında MC ve VISA sertifika süreçlerini başarıyla tamamlayarak almıştır. 

Artık T-Kart, hem Finansal Hizmetler alanında faaliyet gösteren müşterilerinin Debit, Kredi kartları ve ön ödemeli kartlar kategorilerindeki ürünlerine çözüm üretirken hem de uzun süredir hizmet verdiği farklı sektördeki müşterilerinin Finans sektöründe yer alan kuruluşlar ile gerçekleştirdikleri ortak projelerde de kart üretim ve kart destekleyici donanım ürünleri alanlarında çözümler sunmaktadır.

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.