T-Kart; devlet kamu ve kuruluşlarının ve özel kurumların kartlı projeleri ile ilgili açmış oldukları tüm ihalelerde yer almaktadır.

Kamu ve kurumsal alana hizmet veren kuruluşlar, başta Ulusal Kimlik olmak üzere, Sağlık, Toplu Taşıma, E-İmza, Spor vb alanlarda ve kurum içinde güvenliğin sağlanması için geliştirilen kartlı projelerinde kullanılan kart ve kart bileşenleri ürünlerinin teminini ihaleler ile gerçekleştirmektedir. 

T-Kart devlet kamu ve kuruluşlarının kartlı projeleri için açmış olduğu ihalelerde, yapmış olduğu yatırımlar sayesinde, geçmişten bugüne üstün başarılar elde etmiştir. Bu alanda sektörde lider konumda olan T-Kart ihaleler konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve ilgiyi sürdürmekte, Kamu ve Kurumsal alanda yüksek hacimli kart projeleri oluşturan kuruluşlara tam destek sunabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

T-Kart, yüksek güvenlik unsurları içeren ve büyük bir titizlikle üretimin gerçekleştirildiği T.C Ulusal Kimlik Kartı projesinde yer almak için gerekli alt yapıya ve sertifikasyonlara sahiptir ve bu alanda çalışmalar yürütmektedir.  Bunun yanında T-Kart, ülkemizde elektronik imza yasasının yürürlüğe girmesi ile kullanılmaya başlana E-imza kartları ve kart okuyucuları alanında da hizmet vermekte ve bu alanda daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.