Müşteri sadakati ve CRM Data'sına giden yol Loyalty Kartlar’dan geçer.

T-Kart’ın uzun yıllardır lider konumda olduğu ve geliştirmiş olduğu projeler ile şekillendirdiği Sadakat Kart Projeleri perakende sektörünün vazgeçilmez bir aracıdır. T-Kart bu alanda uzun yıllardır; kart üretimi, kişiselleştirme, form eşleştirme ve zarflama veya özel kutulama, teslimat hizmetlerinin tümünü kendi bünyesinde gerçekleştirerek müşterilerine anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır.

Son günlerde büyük talep görmeye başlayan Hediye Kartı projeleri de perakende sektörünün vazgeçilmez bir parçası olma yolunda ilerlemektedir. T-Kart bu alanda müşterilerine tasarımlarını ön plana çıkaracak özel uygulamalar, değişken ve son kullanıcının paylaşmış olduğu görsel basımı gibi geniş imkanlar sunmaktadır.

T-Kart perakende sektöründe genellikle yüksek hacimli olan ve kampanya durumunda mağazaların stoklarında sıkıntılar yaşatabilen sadakat kartı projelerinde yıllardır edindiği tecrübesinin ve ayrı bir üretim hattında hizmet vermesinin sağladığı avantajlarla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.