T-Kart, Türkiye’nin her yerinde toplu taşımada kullanılan elektronik ücret toplama sistemleri için kullanıcılar ve belediyeler arasındaki aracılardan biri olan RFID kontaksız kart ve RFID ultralight bilet; kart okyucu ve kart yazıcı tedarikini sağlamaktadır.

Bizim için ulaşım sektörü; belediyeler, sistem entegratörleri gibi ulaşım projelerinde hizmet veren ve hizmet alan olmak üzere pek çok müşterimizi kapsamaktadır. T-Kart ulaşım projelerinde uzun yıllardır çok sayıda belediyeye ve sistem entegratörlerine Ön Baskılı ve Baskılı Kontaksız RFID Akıllı Kart, RFID Ultralight Biletler, Kart Yazıcı, Kart Okuyucu ürünleri ile hizmet vermektedir.

Teknolojinin gelişmesi ile tüm dünyada ve Türkiye’de Ulaşım sektörünü birebir ilgilendiren akıllı şehir yarışı başladı. Akıllı sistemlerin vazgeçilmez aracı olan akıllı kartlar da bu doğrultuda değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Günümüzde ise akıllı şehirlerin birleşerek akıllı ülkeyi oluşturması konuşuluyor. Biz T-Kart olarak Ulaşım sektörünün gelişmesini yakından takip ediyor ve her zaman olduğu gibi sektörün gerektirdiği şekilde hizmet verme noktasında kendimizi ve ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Top

Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyle Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!

Mail Adresiniz Başarıyla Eklenmiştir.

Bir Hata Oluştu! Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.